Defender Network

Solutions-oriented, data-supported, justice seeking reporting from Southern California’s Inland Empire.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed commodo enim et semper mollis. Aliquam pellentesque in orci sed porttitor. Nunc convallis viverra arcu, id porttitor quam bibendum in. Nunc vitae erat posuere, iaculis risus non, mattis felis. Mauris pellentesque quam odio, sit amet ultrices odio scelerisque nec. Praesent non malesuada augue. Cras aliquet nisi in ultrices ultricies. Phasellus neque dolor, convallis faucibus erat vitae, tristique scelerisque est. Praesent vitae purus nec velit pharetra tempor ut sed mauris. Proin fringilla efficitur tristique. Phasellus venenatis justo nec enim lobortis finibus. Donec in ornare dolor, id tempus ipsum. Donec turpis est, placerat.

We are the Houston Defender.

Our Team

Aswad Walker Associate Editor
aswad@defendernetwork.com
Clyde Jiles Audience Engagement Manager  clyde@defendernetwork.com
Jimmie Aggison Photographer
jimmie@defendernetwork.com
Jodie B. Jiles High School Sports Editor
jodie@defendernetwork.com
Sonceria “Sonny” Messiah Jiles  Publisher & CEO ceo@defendernetwork.com
ReShonda Tate Managing Editor
reshonda@defendernetwork.com
Laura Onyeneho Education Editor
laura@defendernetwork.com
Terrance Harris Pro | College Sports Editor  terrance@defendernetwork.com
Tia Alphonse, Social Media Specialist
tia@defendernetwork.com